IndeksIndeks  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 xxx

Go down 
3 posters
AutorWiadomość
X
Admin
X


Liczba postów : 140
Join date : 14/10/2017

xxx Empty
PisanieTemat: xxx   xxx EmptyPią Wrz 18, 2020 7:00 pm

MIASTO PÓŁNOCNE
CAELUM xxx 5LYzTBVoS196gvYvw3zjwJt786HAjMSKuFk_k2G96p8

MIASTO POŁUDNIOWE
INFERNUM
xxx Tenor
Powrót do góry Go down
https://genocide.forumpolish.com
Arsène Lshandt

Arsène Lshandt


Liczba postów : 106
Join date : 28/03/2018

xxx Empty
PisanieTemat: Re: xxx   xxx EmptyCzw Gru 03, 2020 6:44 pm

STREFA PÓŁNOCNA
-> MIASTO PÓŁNOCNE, BIAŁE MIASTO, [KONKRETNA NAZWA MIASTA]
--> DZIELNICA PÓŁNOCNA
--> DZIELNICA WSCHODNIA
--> DZIELNICA ZACHODNIA
--> DZIELNICA POŁUDNIOWA
wśród nich - stacja kolejowa
--> OBRZEŻA
wszystko, co jest dookoła

STREFA POŁUDNIOWA
--> to samo co wyżej

STREFA CENTRALNA
--> dzielnice również jak wyżej, ale
--> SIEĆ PODZIEMNYCH KORYTARZY / TUNELE / LABIRYNT
wszystko, co jest dookoła pod ziemią
--> PUSTYNIA
wszystko, co jest dookoła nad ziemią; najwieksze skupisko anomalii; można tam wychodzić tylko nocą, poza specjalnym miejscem nazywanym Oazą, które jest schowane gdzieś w anomaliach lub w jakiejś wielkiej jaskini i w której mogłyby żyć na przykład te dzikie plemiona Hybryd - tam temperatura mogłaby być dobra do życia przez to, że to taki miniaturowy ekosystem, idk

POCIĄG
--> POCIĄG NR. 1 - BIAŁY POCIĄG - [NAZWA]
--> POCIĄG NR. 2  - CZARNY POCIĄG - [NAZWA]
reszta w subforach

POZA GŁÓWNĄ OSIĄ FABULARNĄ
--> RETROSPEKCJE
muszą się zgadzać z fabułą, ale mogą się odbywać w PRZESZŁOŚCI
--> SNY
nie muszą się zgadzać kurwa z niczym, coś gdzie można pograć swoją postacią w innym uniwersum

czy to wszystko z fabularnych rzeczy czy robimy jeszcze jedną kategorię w stylu RESZTA ŚWIATA? Ale - po pierwsze ja nie chcę za bardzo, żeby w ogóle ktoś mógł tak o sobie podróżować po reszcie świata (ma być albo pod wodą, albo pustynna, zbyt gorąca, żeby przeżyć), a po drugie... no właśnie słabo z przeżyciem tam, więc?

...jest jeszcze w sumie kosmos, głównie chodzi mi o jakieś najbliższe planety, na których mogłoby być dużo kosmicznych reliktów poprzedniej cywilizacji, ale czy będziemy robić do tego fora? Czy ludzie mogą tam dotrzeć? Teoretycznie są mocno rozwinięci technologicznie... Zawsze można kłamać, że jakieś - nie znam się - pole uniemożliwia im opuszczenie Ziemi.
Powrót do góry Go down
X
Admin
X


Liczba postów : 140
Join date : 14/10/2017

xxx Empty
PisanieTemat: Re: xxx   xxx EmptyCzw Gru 03, 2020 7:31 pm

Cytat :
czy to wszystko z fabularnych rzeczy czy robimy jeszcze jedną kategorię w stylu RESZTA ŚWIATA? Ale - po pierwsze ja nie chcę za bardzo, żeby w ogóle ktoś mógł tak o sobie podróżować po reszcie świata (ma być albo pod wodą, albo pustynna, zbyt gorąca, żeby przeżyć), a po drugie... no właśnie słabo z przeżyciem tam, więc?
Można zrobić, ale bez możliwości pisania postów - po prostu na czas jakichś eventów, odkrywania anomalii itp.

Co do kosmosu... To może kiedyś. xD Będzie za bardzo kusić tbh.

Cytat :
Zrobiłabym jednak Miasto Północne, to "utopijne", dystopijne w sumie, białe, bo biały to kolor kojarzący się z dobrocią etc. Hmpf. A czarne to "wolne".
Tu mi obojętne raczej, więc jak uważasz. Po prostu trzeba będzie pozmieniać wszystko, co jest w prototypach opisów.
Powrót do góry Go down
https://genocide.forumpolish.com
Arsène Lshandt

Arsène Lshandt


Liczba postów : 106
Join date : 28/03/2018

xxx Empty
PisanieTemat: Re: xxx   xxx EmptyCzw Gru 03, 2020 7:55 pm

Nie wiem, może być czarne, tylko musiałabyś mnie przekonać, że białe miasto, w których jest rozpierdol, wyglądałoby klimatycznie. xD

W sumie racja. Ew. zrobić kategorię kosmos i zablokować, hehe. Jako taki teaser. XD A to z "Resztą świata" to jest spoko pomysł. Hmmm... chyba że robimy po prostu oddzielne forum/kategorię na Misje i tam wszystko wsadzić... Czy będziemy prowadzić je tam gdzie faktycznie powinny się odbywać, w odpowiednich tematach? Tylko czasami wejdziesz tak komuś w paradę jak pisze sobie z kimś.
Powrót do góry Go down
Inge René Næs

Inge René Næs


Liczba postów : 174
Join date : 14/10/2017

xxx Empty
PisanieTemat: Re: xxx   xxx EmptyCzw Gru 03, 2020 8:53 pm

Cytat :
A to z "Resztą świata" to jest spoko pomysł. Hmmm... chyba że robimy po prostu oddzielne forum/kategorię na Misje i tam wszystko wsadzić... Czy będziemy prowadzić je tam gdzie faktycznie powinny się odbywać, w odpowiednich tematach? Tylko czasami wejdziesz tak komuś w paradę jak pisze sobie z kimś.
Tam, gdzie faktycznie powinny się odbywać. Spokojnie można w danym forum/subforum stworzyć po prostu nowy temat specjalnie na misję. Cała kategoria to za dużo chyba. Można utworzyć następnie archiwalne forum, gdzie będą trafiać zakończone tematy misyjne.
Powrót do góry Go down
Arsène Lshandt

Arsène Lshandt


Liczba postów : 106
Join date : 28/03/2018

xxx Empty
PisanieTemat: Re: xxx   xxx EmptyCzw Gru 03, 2020 9:29 pm

To w tym archiwalnym forum równie dobrze mogłyby być misje. P; Ale robi sens żeby wiedzieć mniej więcej gdzie to się odbywa robić to tak jak Ty piszesz.

Władza w Północnym Mieście - wiadomo, arystokracja, półbogowie, hivemind, technologia, AI.

A w Podziemnym i Południowym? Any ideas? Plus jakie są relacje Podziemnego Miasta z Pólnocą/Południem.
Powrót do góry Go down
Inge René Næs

Inge René Næs


Liczba postów : 174
Join date : 14/10/2017

xxx Empty
PisanieTemat: Re: xxx   xxx EmptyCzw Gru 03, 2020 10:08 pm

Cytat :
Ale robi sens żeby wiedzieć mniej więcej gdzie to się odbywa robić to tak jak Ty piszesz.
Chodzi mi tylko o to, żeby nie musieć wymyślać np. całego terenu od zera pod misję, kiedy już masz jakieś forum do tego. Dodasz tylko jakąś nową polanę, nowy budynek, ale w tym konkretnym lesie, w pobliżu laboratorium, przykładowo. I że w ogóle to w tym Mieście, a nie innym.
Przeniesienie do kosza tylko po to jest, żeby później już nikt w nim nie pisał i żeby nie robił się bałagan. ✧・゚
Powrót do góry Go down
Arsène Lshandt

Arsène Lshandt


Liczba postów : 106
Join date : 28/03/2018

xxx Empty
PisanieTemat: Re: xxx   xxx EmptyPią Gru 04, 2020 12:29 am

✧ półbogowie - smuklejsi, wyżsi, albinosi (biała skóra, białe włosy, niebieskie/czerwone oczy), ponoć żywią się energią gwiazd, ale też zwykłym jedzeniem ludzkim, skóra upstrzona świecącymi punktami-gwiazdami-pyłem gwiezdnym, kolorowa? krew, ktora swieci pod promieniowaniem [?]. oryginalni kosmici mieli kilka par oczu, rak? OCZU NA PEWNO, HORD PRIME MMMMM...
xxx Tenor

✧ Poludniem rzadzi obecnie cyborg lub cyborg-hybryda (z wilkiem?).
https://funkyimg.com/i/397vP.jpg oryginał
xxx 3986a

...w sumie na Południe pewnie przyjmują każdego też dlatego, że nie chcą wyjść na tchórzy, lol. Jakby Alfa zabroniła komuś wejść, mogłoby to trochę wyglądać, jakby był ktoś potężniejszy od niej. W sensie rasy.


Ostatnio zmieniony przez Arsene Lshandt dnia Pią Gru 04, 2020 1:48 pm, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry Go down
 
xxx
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Welcome to GENOCIDE :: podstawowe informacje-
Skocz do: